Інтерфакс-Україна
20:26 18.11.2013

НБУ знову продовжив на півроку термін обов'язкового продажу 50% валютних надходжень

1 хв читати

Національний банк України (НБУ) утретє застосував вимогу про обов'язковий продаж 50% валютних надходжень - дію заходу продовжено на півроку.

Нацбанк також зберіг вимогу щодо обмеження терміну повернення валютної виручки в Україну на рівні до 90 днів.

Відповідні рішення закріплено постановами Нацбанку №457 та №453 від 14 листопада, які набувають чинності з 20 листопада поточного року і діють до 17 травня 2014 року.

Як повідомив минулого тижня голова НБУ Ігор Соркін, дія цього інструменту сприяла стабілізації монетарної сфери, підвищивши ритмічність надходження іноземної валюти на ринок.

При цьому, за його словами, обов'язковий продаж не перешкоджає дії ринкових механізмів попиту та пропозиції, які й визначають рівень та динаміку валютного курсу.

Обов'язковий продаж валютної виручки було введено в Україні в листопаді 2012 року і потім продовжено до 19 листопада 2013 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни просунулися у трьох областях – DeepState

В найближчі дні в Україні буде суха та тепла погода

Шестеро людей зазнали поранень внаслідок російських обстрілів на Дніпропетровщині

Одна людина загинула, п’ятеро зазнали поранень внаслідок російських обстрілів Донеччини

McDonald’s відкрив перший в Україні ресторан, створений за принципами сталого дизайну

Зеленський: Ми даємо додаткові гроші на дрони на кожен батальйон

Зеленський вважає справедливим говорити про спільне рішення щодо збиття дронів над Україною разом з іншими державами

Зеленський: Ніхто не розглядає "корейську" чи будь-яку іншу модель завершення війни

Зеленський: Як тільки кількість українських дронів буде зіставною з "руськими" – вони це відчують за паливним дефіцитом

Зеленський вважає: якщо Трамп робитиме сильні кроки, то підштовхне деякі країни Європи до відмови від енергоресурсів РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА