Інтерфакс-Україна
13:00 22.11.2013

Депутати від опозиції пропонують запровадити мораторій на підвищення вартості проїзних у пасажирському транспорті Києва до початку 2015 року

1 хв читати

Народні депутати України ініціюють мораторій на підвищення вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті Києва до 1 січня 2015 року.

Відповідний проект постанови зареєстровано на сайті парламенту в п'ятницю. Ініціатори - народні депутати з фракції "Батьківщина" Володимир Яворівський та Микола Катеринчук.

Текст постанови на сайті парламенту відсутній.

Як повідомлялося, вартість проїзду в комунальному громадському транспорті в Києві може збільшитися до 3 грн не раніше початку 2014 року. Водночас вартість проїзних столична влада обіцяє залишити на колишньому рівні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни продовжують зберігати високу активність на покровському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

На околиці Харкова сталася масштабна ДТП, троє осіб постраждали

Президент підписав новий санкційний пакет, направлений проти російських фінансових схем

В результаті ДТП за участю пасажирського автобуса в Угорщині тяжкі травми отримали четверо українців – МЗС України

Росіяни атакували Херсон, є постраждалі – ОВА

В Києві через спеку обмежено рух вантажівок – патрульна поліція

На Харківщині автівка наїхала на вибухонебезпечний предмет, шпиталізовано двох літніх чоловіків

Україна завершила вісім етапів великого обміну полоненими з РФ – Зеленський

В Україні в найближчі дві доби на більшості територій без опадів, місцями короткочасні дощі – Укргідометцентр

На Київщині продовжується ліквідація наслідків нічного удару, є постраждалі – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА