Інтерфакс-Україна
14:26 27.11.2013

Студенти зобов'язані відвідувати заняття, але після 15.00 вільні у своїх діях - глава Міносвіти

1 хв читати
Студенти зобов'язані відвідувати заняття, але після 15.00 вільні у своїх діях - глава Міносвіти

Для отримання стипендій студенти зобов'язані відвідувати заняття, а свій вільний час після 15:00 вони можуть використовувати, як хочуть, заявив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

"Кожен зобов'язаний, якщо він отримує стипендію, працювати, а для студента, який отримує стипендію, робота - відвідування заняття. Рішення про те, кого допускати до іспитів, а кого не допускати до іспитів, ухвалюватиме деканат. Але мені здається, що навчальний процес організовано досить демократично, і його треба повністю виконати, а після 15:00 є величезна кількість вільного часу", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання, чи реагуватиме якось міністерство на те, що студенти замість відвідування занять у виші беруть участь у мітингах.

Він зазначив, що за виконання навчального плану студентами у виші відповідає керівник навчального підрозділу - це директор інституту або декан.

Як повідомлялося, 26 листопада студенти Києво-Могилянської академії оголосили страйк і пішли на Євромайдан - висловити євроінтеграційні прагнення. В середу до Євромайдану приєдналися студенти Київського національного університету ім. Т.Шевченка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА