Інтерфакс-Україна
19:51 28.11.2013

МЗС рекомендує українцям бути обережними та безконфліктними під час поїздок до Таїланду

1 хв читати
МЗС рекомендує українцям бути обережними та безконфліктними під час поїздок до Таїланду

У зв'язку з численними масовими акціями протесту в Таїланді Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям проявляти підвищену пильність та обережність, уникати місць масового скупчення людей і не сперечатися з місцевим населенням на внутрішньополітичні теми.

Як повідомляє департамент інформаційної політики МЗС України, масові акції протесту охопили столицю Таїланду Бангкок та сусідні провінції Нонтхабурі, Самут Пракан і Пантхум Тхані. Це стало причиною введення на зазначених територіях режиму надзвичайного стану.

"МЗС рекомендує громадянам України, у разі нагальної необхідності відвідання зазначених районів, проявляти підвищену пильність та обережність, а також уникати місць масового скупчення людей, не брати участі в демонстраціях, не здійснювати несанкціонованої фото- та відеозйомки, не вступати в суперечки з місцевим населенням з питань, що стосуються внутрішньополітичної ситуації в Таїланді", - зазначено в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

У Запорізькому районі помер один із постраждалих внаслідок російської атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА