Інтерфакс-Україна
16:11 30.11.2013

Оперативно-слідча група з розслідування нічних подій на Євромайдані має в максимально стислі терміни назвати винних - Азаров

1 хв читати

Прем'єр-міністр України Микола Азаров обурений подіями на майдані Незалежності у Києві минулої ночі і підтверджує, що для їх розслідування створено оперативно-слідчу групу.

"Я глибоко обурений і занепокоєний тим, що сталося вночі на майдані Незалежності. Ті відомості з різних сторін, які у мене наразі є, не дають змоги зробити однозначні висновки: хто відповідальний за цю провокацію", - написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

Тому, наголошує М.Азаров, створено оперативно-слідчу групу за участю працівників прокуратури, яка дасть кваліфіковану правову об'єктивну оцінку всім учасникам конфлікту.

"Переконаний, що це буде зроблено, оскільки всі дії, всі події задокументовано. Цій групі поставлено завдання провести розслідування в максимально стислі терміни і дати суспільству чітку відповідь: хто, за що і як має відповідати", - запевнив прем'єр.

Раніше прес-секретар М.Азарова Віталій Лук'яненко повідомив про створення оперативно-слідчої групи для розслідування подій на майдані Незалежності в ніч на суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Є домовленість про обмін з РФ 1 200 людей

Росіяни знов вдарили по Херсону керованими авіабомбами в районі автомобільного мосту — ОВА

Кількість загиблих внаслідок удару РФ по Краматорську зросла до 4 людей – ДСНС

У найближчі дні в Україні збережеться спекотна погода, у східних та західних областях – короткочасні дощі, місцями грози

Двоє людей загинули та 11 поранено на Херсонщині через російські обстріли – поліція

В Мінкультури обговорюють створення професійної спільноти театральних критиків

УЧХ надав першу допомогу 6 постраждалим від влучення ворожої ракети у Миколаєві

Колишній спецпрокурор Трампа Джек Сміт став об’єктом федерального розслідування в США - ЗМІ

Генштаб зафіксував впродовж доби 138 бойових зіткнень

Ворог просунувся у районах Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя — DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА