Інтерфакс-Україна
17:17 01.12.2013

Польща та ЄС готові допомогти Україні прийти до європейського успіху - Сікорський

1 хв читати

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський запевняє, що ЄС та Польща готові допомогти українцям імплементувати угоду про асоціацію та досягти успіху в Європі.

"ЄС і Польща готові допомогти вам, щоб перетворити вашу країну на конкурентоздатний, заснований на законі європейський успіх", - написав глава зовнішньополітичного відомства Польщі на своїй сторінці в Twitter.

Крім того, він також говорить про те, що Брюссель і Варшава "готові допомогти Україні імплементувати угоду про асоціацію та здійснити реформи, зокрема подолати корупцію". "Але для цього необхідно лідерство на самому верху", - наголосив Р.Сікорський.

При цьому він висловив солідарність "із людьми в Україні".

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс на своїй сторінці в цій самій соціальній мережі написав, що Майдан "перетворився на масивний рух, який хоче в Європу швидше, ніж пізніше". "Важливо уникнути насильства", - знову застеріг він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

Трамп зацікавлений у якнайшвидшому завершенні війни, водночас Путін готовий продовжити переговори з Україною після 22 червня – помічник Путіна

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

Ядерна програма Ірану загрожує не лише Ізраїлю, а й Саудівській Аравії та стабільності всього регіону

США перекинули частину антидронових систем з України на Близький Схід - глава Пентагону

УЧХ працював на місці російського обстрілу Запоріжжя

У Краматорську в гуртожитку через вибух загинув підліток, ще двоє у важкому стані - поліція

Ворог зберігає високу активність на покровському, новопавлівському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА