Інтерфакс-Україна
19:43 01.12.2013

Суд заборонив проведення акцій біля резиденції Януковича, автомобілісти-протестувальники повернулися в Київ

1 хв читати

Київський окружний адміністративний суд заборонив проведення будь-яких акцій у с. Нові Петрівці (Вишгородський район, Київська обл.), де розташована резиденція президента України Віктора Януковича, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі міліції Київської області

"Київський окружний адміністративний суд заборонив проведення будь-яких акцій з 1 грудня по 7 січня наступного року", - розповіли агентству в обласному главку міліції в неділю ввечері.

У прес-службі наголосили, що автомобілістам, які намагалися провести протестну акцію в Межигір'ї, судові виконавці оголосили рішення суду, а міліцейські автобуси перегородили рух до резиденції.

За попередньою інформацією міліції, колона автомобілістів розгорнулася, так і не досягнувши Межигір'я.

Як розповів агентству один з учасників автомобільної акції, активісти залишили с. Нові Петрівці та повернулися до Києва. При цьому він зазначив, що їм назустріч, у бік Межигір'я, їхали автобуси з правоохоронцями.

При цьому в міліції наголосили, що місцеві жителі с. Нові Петрівці можуть спокійно пересуватися територією населеного пункту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА