Інтерфакс-Україна
13:13 02.12.2013

Затримано дев’ятьох осіб у рамках 11 кримінальних проваджень щодо подій 1 грудня в центрі Києва - міліція

2 хв читати
Затримано дев’ятьох осіб у рамках 11 кримінальних проваджень щодо подій 1 грудня в центрі Києва - міліція

Міліція Києва розслідує 11 кримінальних проваджень щодо подій, пов'язаних із захопленнями адмінбудівель, іншими інцидентами, які сталися 1 грудня в центрі столиці. В рамках розслідувань цих проваджень затримано дев’ятьох осіб, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі київської міліції.

"П’ять кримінальних проваджень відкрито через події, пов'язані з Київською міськадміністрацією. Щодо інцидентів на вул. Банковій біля будівлі Адміністрації президента відкрито чотири кримінальні провадження, щодо інцидентів навколо Будинку профспілок - два кримінальні провадження. У рамках цих кримінальних проваджень затримано дев’ятьох осіб. Наразі з ними проводяться слідчі дії", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в київській міліції.

Щодо інцидентів у КМДА провадження відкрито за ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель), ч. 2 ст. 345 (загроза або насильство стосовно правоохоронців), ст. 294 (масові заворушення), ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна), ст. 342 (опір представникам влади, правоохоронним органам) КК України; на вул. Банковій - ст. 294, 345, 348 (зазіхання на життя співробітника правоохоронного органу), ст. 342, біля Будинку профспілок - ст. 341, ст. 194.

Понад 90 співробітників міліції перебувають на стаціонарному лікуванні з травмами важкого та середнього ступеня тяжкості, наголосили в міліції.

У главку також запевнили, що за всіма зверненнями від учасників акції та журналістів проводять перевірки, їм буде надано належну оцінку. Переважно ці звернення пов'язані з заподіянням тілесних ушкоджень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА