Інтерфакс-Україна
16:49 02.12.2013

Понад 5 тис. бюджетників Дніпропетровської області мітингували на підтримку дій президента України

1 хв читати

Мітинг на підтримку дій президента України Віктора Януковича зібрав на площі у Центральному парку Дніпропетровська ім. Лазаря Глоби понад 5 тис. вчителів, вихователів дитсадків, лікарів і працівників комунальних служб області.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", учасники мітингу тримають державні прапори, прапори Партії регіонів, таблички з назвами майже всіх міст області.

Перед присутніми виступив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колесніков, який закликав підтримати політику президента В.Януковича про призупинення підписання Угоди з ЄС.

На мітингу також виступив міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко. Він закликав присутніх не бути ворогами учасникам Євромайдану, а об'єднатися і всім разом вболівати за футбольний клуб "Дніпро".

У Дніпропетровську в понеділок погіршилася погода, тому вже через 20 хвилин після початку мітингу більшість його учасників почали розходитися.

Як розповіли вчителі кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна", їх "просто звезли на цей мітинг" .

"Майбутнє наших дітей ми бачимо в Європі, а це, на жаль, робота , і ми змушені підкоритися" , - сказала одна вчителька.

Близько 30 співробітників міліції забезпечують громадський порядок під час проведення мітингу .

Як повідомив заступник начальника міського управління міліції Володимир Седлецький, заявку на проведення мітингу подавали кілька громадських організацій, зокрема і ветеранські, Партія регіонів тощо.

За його даними, поки що правопорушень немає, мітинг відбувається спокійно, мітингувальники розходяться.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти двічі вдарили по Шевченківському району Харкова

Зеленський назвав цілі в РФ для ударів далекобійними ракетами Tomahawk

Зеленський про успіх Трампа на Близькому Сході: Сподіваюсь, він використовуватиме ті ж інструменти для тиску на Путіна

Росіяни атакували дроном автівку в Запорізькій області, загинув водій

Софія Нерсесян представлятиме Україну на "Дитячому Євробаченні-2025" в Грузії

Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено

Електропостачання в одному з районів Київщини повністю відновлено після ранкової атаки

Трамп закликав Конгрес розслідувати спробу його імпічменту через Україну в 2019 році

Ситуація в енергосистемі України ускладнена через ворожі обстріли, але контрольована

Дві людини загинули та три постраждали внаслідок ворожих обстрілів Дніпропетровщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА