12:08 04.12.2013

Силового звільнення київської мерії від учасників акції протесту не буде - Попов

1 хв читати
Силового звільнення київської мерії від учасників акції протесту не буде - Попов

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов заявляє, що силового варіанту звільнення будівлі мерії від учасників акції протесту в центрі столиці не буде.

"Я абсолютно впевнений і зроблю все для того, щоб у нас у жодному разі не було будь-якого силового конфлікту в питанні звільнення будівлі КМДА", - заявив О.Попов журналістам у середу.

Він повідомив, що є люди, які проводять переговори з організаторами акції з врегулювання цього питання". Думаю, найближчим часом ми знайдемо певний компроміс у вирішенні цього питання. Але передусім, це питання конфліктне у частині незаконного захоплення будівлі", - наголосив О.Попов.

Голова КМДА зазначив , що сам був свідком захоплення будівлі мерії 1 грудня. "Були вчинені неправомірні дії і будівлю було захоплено силовим методом", - сказав О.Попов, додавши, що за цим фактом було порушено кримінальну справу і виконуються відповідні слідчі дії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА