Інтерфакс-Україна
14:46 05.12.2013

18 осіб залишаються зниклими безвісти після подій 30 листопада і 1 грудня в Києві

1 хв читати

На сьогоднішній день 18 людей зникли безвісти після розгону мирних зібрань в Києві 30 листопада та 1 грудня, повідомив народний депутат Андрій Шевченко (фракція "Батьківщина").

"У нас є офіційна інформація про 18 людей, які зникли безвісти після цих подій", - сказав він під час засідання парламентського комітету з прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин у четвер у Києві.

У свою чергу, заступник генерального прокурора України Юрій Ударцов повідомив, що Генпрокуратура порушила кримінальне провадження щодо заяви опозиції про зниклих безвісти людей, ще коли заявляли про 40 активістів, а зараз їх 18.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА