Інтерфакс-Україна
14:20 07.12.2013

"Майданівці" мають намір пікетувати три центральні телеканали в Києві

1 хв читати

Протестувальники на майдані Незалежності планують пікетувати телеканали "1+1", "Інтер" і Перший національний о 15.00.

Як оголосив зі сцени майдану Незалежності один із активістів, дві колони, які вирушать на вул. Дмитрівську (там розташований "Інтер") та Фрунзе (канал 1+1), формуватимуться о 14.00 на Майдані, звідки вони підуть пішою ходою.

У свою чергу на вул. Мельникова (там телецентр) протестувальники попрямують самостійно на метро.

Як зазначили організатори, мета пікетування телеканалів - підтримка чесної журналістики та вимога об'єктивно висвітлювати ситуацію в Україні.

Організатори попросили протестувальників не піддаватися на провокації та проводити виключно мирні пікети.

Як повідомлялося, з ночі суботи телецентр охороняють бійці "Беркута". За даними міліції Києва, правоохоронці взяли під посилену охорону будівлю телецентру в Києві у зв'язку з намірами протестувальників заблокувати роботу телевежі.

В опозиції рішення міліції розцінили як спробу чинити тиск на журналістів державного телеканалу УТ-1 (Перший національний).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві відновили рух тролейбусів, який був обмежений через обстріл РФ

Рятувальники ліквідували пожежі через російські удари по громадам Сумщини, постраждали дев'ять людей

У деяких районах Києва через негоду зафіксовано падіння дерев та пошкодження

Наміри РФ не змінюються, тож на деяких ділянках фронту дуже непроста ситуація – Зеленський

Росія досі не надала повних списків військовополонених, про обмін яких була домовленість в Стамбулі

Зеленський анонсував важливі зустрічі на наступних тижнях та закликав продовжувати тиск на Москву

У ДПСУ роз'яснили, яка категорія заброньованих чоловіків може виїжджати у відпустку

Ворог обстріляв два райони Дніпропетровщини, є постраждалі та пошкодження – Лисак

У Києві та області 8 червня та вночі 9 червня гроза - синоптики

Генштаб про захід ворога на Дніпропетровщину: це російська дезінформація, бої йдуть у Донецькій області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА