Інтерфакс-Україна
10:59 09.12.2013

Колона автобусів внутрішніх військ виїхала з Василькова на Київ - міліція Київської області

1 хв читати

Колона автобусів з військовослужбовцями внутрішніх військ рухається з Василькова на Київ, повідомили агентству "Інтерфакс- Україна" у прес-службі київської обласної міліції в понеділок.

"Для заміни особового складу з Василькова виїхала колона в напрямку Києва", - сказали агентству в обласному главку .

У міліції розповіли, що мітингувальники перешкоджали виїзду автобусів, у результаті чого відбулися деякі зіткнення між правоохоронцями та протестувальниками.

"Були деякі зіткнення, правоохоронці відтіснили мітингувальників, щоб виїхали автобуси. Спецзасобів міліція не застосовувала, нікого не била", - запевняють у главку міліції.

При цьому в обласній міліції додали, що облпрокуратура вирішує питання про відкриття кримінального провадження у зв'язку з чиненням опору мітингувальниками співробітникам міліції.

Водночас у міліції не уточнили, яка саме кількість правоохоронців виїхала на Київ.

Водночас у прес-службі партії "УДАР" повідомляють, що народні депутати від партії виїхали на Одеську трасу в бік Василькова, звідки рухаються автобуси з внутрішніми військами в Київ.

"Зараз активісти намагаються машинами перекривати трасу. Одночасно співробітники ДАІ намагаються усунути ці авто з траси, щоб розчистити дорогу для проїзду внутрішнім військам", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Франції затримали двох підозрюваних у пограбуванні Лувра

Вже відомо про 32 постраждалих у Києві через нічну атаку – Кличко

Захисники України в ніч на 26 жовтня знищили або подавили 90 з 101 засобу повітряного нападу росіян

Кількість постраждалих у Києві внаслідок нічної атаки російських БпЛА зросла до 31 – Ткаченко

Петиція до Кабміну про повернення пільг донорам крові не набрала необхідні для розгляду голоси

РФ застосувала проти України за тиждень майже 1200 дронів, 1360 КАБ та понад 50 ракет - Зеленський

Радіодиктант національної єдності-2025 відбудеться в понеділок, назва тексту - "Треба жити!"

Одна людина загинула і 7 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області - ОВА

Кількість постраждалих внаслідок атаки російських БпЛА на Київ зросла до 29, з них 7 – діти – прокуратура

Генштаб зафіксував впродовж доби 181 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА