Інтерфакс-Україна
14:52 10.12.2013

Томенко попросить Нацраду виключити з адаптованого пакета мовлення низку російських каналів за антиукраїнську інформаційну діяльність

1 хв читати
Томенко попросить Нацраду виключити з адаптованого пакета мовлення низку російських каналів за антиукраїнську інформаційну діяльність

Голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко (фракція "Батьківщина") виступає за виключення з адаптованого пакета телевізійного мовлення низки російських телеканалів за антиукраїнську інформаційну діяльність.

"Я підготував звернення до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо того, щоб виключити з так званих адаптованих пакетів низку російських телеканалів, які точно провадять антиукраїнську інформаційну діяльність, і це не відповідає конвенції про транскордонне мовлення", - заявив він на брифінгу в штабі національного спротиву в Києві у вівторок.

Водночас М.Томенко пояснив: "Канали "Россия-24" і "Россия-1" - це канали, які було введено в наші кабельні мережі рішенням Національної ради з питань телебачення та радіомовлення як такі, що виконують конвенцію про транскордонне мовлення".

Народний депутат зазначив: "Те, що мовлять ці канали, - це не лише брехня, а й знущання з України".

За його словами, це є прямою підставою для того, щоб Нацрада виключила їх із так званого пакета адаптованих каналів.

Водночас він зазначив, що ці канали можуть бути в супутниковому мовленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ГУР: Уражено три РЛС та ворожий десантний катер в окупованому Криму

Фіцо проти використання заморожених активів РФ для підтримки України

У Києві завершено роботи по ліквідації наслідків ворожого обстрілу в Деснянському районі

Ворог завдав удару безпілотником по багатоповерхівці в Сумах, горіла покрівля - ДСНС

Атака РФ на Київ знищила склад і офіс фармкомпанії Оптіма-Фарм - ЗМІ

Нью-Джерсі та Дніпропетровська область підписали Меморандум про взаєморозуміння

Кількість постраждалих у Києві через нічну атаку зросла до 33 людей – Кличко

Туск розповів, що думає Зеленський про тривалість війни - ЗМІ

Міністр оборони Хорватії прибув до Києва, говоритимуть, зокрема, про співпрацю в оборонному виробництві

Через удар по Бєлгородській дамбі вода хлинула на позиції росіян і ускладнює їхню логістику біля Вовчанська – 16-й армійський корпус ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА