18:04 10.12.2013

У Харкові відбулася акція студентської солідарності з постраждалими під час розгону Євромайдану

2 хв читати

У Харкові біля пам'ятника Шевченка відбулася акція студентської солідарності з молодіжними активістами, які постраждали під час розгону Євромайдану в Києві, а також з тими, щодо яких порушуються кримінальні справи "з надуманих підстав".

" У ніч з 30 листопада на 1 грудня відбувся дуже жорстокий розгін Майдану в місті Київ і більшість невинуватих активістів потрапили до в'язниці. Сьогодні студенти з Харкова висловлюють свою солідарність і просять покарати винних і відпустити невинних", - пояснив мета акції голова Харківської організації "фундації регіональних ініціатив" Євген Бондаренко.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в акції взяли участь близько 30 осіб. Вони вийшли з плакатами "Разом студенти - сила", "Мовчимо тільки зараз і більше мовчати не будемо", "Винних покарати, невинних – відпустити", "Діємо разом".

Спочатку її учасники провели мовчазний флешмоб (закрили роти руками), що символізує те, що відбувалося після розгону Євромайдану, а потім стали скандувати "Мовчимо лише зараз і більше мовчати не будемо!".

Після цього хлопці провели своєрідну "перекличку" міст України: одна людина називала місто, а інші відповідали "Ми разом!".

На завершення акції її учасники на великому білому полотні маркерами та балончиками намалювали і написали, яким вони бачать майбутнє України: сонце, квіти, птахи, свобода слова і думки, вільні люди, Україна - зона культурного зростання, а не лиха тощо.

Протягом всієї акції безпосередньо перед пам'ятником Шевченку стояв автозак. На запитання про те, з чим пов'язана його поява, міліціонери відповідати відмовлялися і за призначенням ним так і не скористалися.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА