Інтерфакс-Україна
11:47 11.12.2013

Єврокомісія не підтверджує візиту Арбузова до Брюсселя 11 грудня

1 хв читати
Єврокомісія не підтверджує візиту Арбузова до Брюсселя 11 грудня

В Європейській Комісії знову не підтверджують оголошений президентом України Віктором Януковичем візит першого віце-прем'єра Сергія Арбузова для діалогу щодо угоди про асоціацію.

"Сьогодні такого візиту немає", - сказали агентству "Інтерфакс-Україна" в Єврокомісії в середу вранці.

Як відомо, у вівторок під час круглого столу з трьома попередніми президентами щодо подолання політичної кризи В.Янукович заявив, що група парламентерів на чолі із С.Арбузовим вирушить на переговори до Брюсселя вже 11 грудня. Того самого дня Єврокомісія повідомила, що такого візиту на порядку денному немає. Вранці 11 грудня вже заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова повідомила, що візит, запланований на цей день, відбудеться.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА