20:03 13.12.2013

Федерація профспілок України вимагає від влади вжити заходів для відновлення повноцінної роботи ФПУ

2 хв читати

Федерація профспілок України (ФПУ), отримавши рішення про заборону перебувати в Будинку профспілок будь-яких осіб, окрім працівників підприємства господарського управління ФПУ та охоронної фірми, вимагає від влади зробити все необхідне для повернення федерації до нормальної роботи.

Як зазначено в поширеній у п'ятницю заяві ФПУ, 10 грудня 2013 року федерація отримала вимогу Державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві, внесену на виконання Ухвали Печерського районного суду м. Києва, про негайне звільнення та заборону перебувати у приміщеннях Будинку профспілок на майдані Незалежності, 2 будь-яким особам, крім працівників підприємства "Господарське управління ФПУ" та охоронної фірми. Отже, ФПУ й понад 40 всеукраїнських профспілок, її членських організацій, позбавлені можливості здійснювати свою основну функцію – захист прав та інтересів членів профспілок.

"Президія ФПУ висловлює протест з цього приводу і заявляє, що заборона перебування у Будинку профспілок керівників і працівників апарату ФПУ, Київської обласної ради профспілок, всеукраїнських профспілок перешкоджає їхній законній діяльності, взаємодії колегіальних органів ФПУ на всіх інших рівнях і фактично паралізує роботу профспілок. Водночас це створює передумови неконтрольованого використання Будинку профспілок, ставить його збереження під загрозу загалом", - наголошується в заяві.

Крім того, стверджують у ФПУ, обмежуються права членів профспілок на участь у діяльності профспілок, вільний доступ до профспілкових органів, що суперечить Конституції України, законам України та іншим правовим актам.

"Президія ФПУ інформує президента України, Міністерство юстиції України, Міністерство внутрішніх справ України, Генеральну прокуратуру України, уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про реальну загрозу профспілковим правам та провадженню профспілкової роботи в цей складний для України час і звертається з вимогою невідкладно вжити заходів щодо відновлення повноцінної діяльності ФПУ, яка об’єднує у своїх лавах понад 8 млн членів профспілок", - закликає ФПУ.

Як відомо, в Будинку профспілок розміщується штаб національного спротиву, а також перебуває велика кількість учасників Євромайдану.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Донецькій області російські найманці замінували житловий сектор населеного пункту Зайцеве

Правоохоронці відкрили справу за фактом порушення карантинних обмежень через проведення дискотеки у вінницькому ресторані

У Великій Британії виявили найвищий з початку квітня приріст нових випадків COVID-19

У Запоріжжі впроваджують локдаун через стрімке поширення коронавірусу

У Полтавській області почалася підготовка українських кандидатів до складу миротворчого контингенту ООН у ДР Конго

Російські найманці під виглядом українських військових здійснили дистанційне мінування цивільного сектору селища Зайцевого

Українська делегація на чолі з Резніковим відвідала Ізраїль

Johnson & Johnson відправила перші партії вакцини проти COVID-19 до Європи

Київ закликає кримчан, яких примушують служити в російській армії, повідомляти про це відповідні органи України

Черги утворилися біля входів до магазинів та пабів в Англії у перший день зняття обмежень, впроваджених через COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА