Інтерфакс-Україна
19:04 16.12.2013

Жертвами аварії на шахті в Донецькій області стали четверо гірників, ще двох госпіталізовано - ОДА

1 хв читати

Унаслідок аварії на шахті "Свято-Покровська" в Донецькій області загинули четверо гірників, ще двоє людей, станом на 17:30 понеділка, перебувають у лікарні міста Добропілля.

Як повідомили в департаменті розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації, наразі тіла трьох загиблих шахтарів піднято на поверхню, заходи з підняття на поверхню четвертого загиблого гірника тривають.

На підприємстві працює спеціальна комісія з розслідування причин аварії під керівництвом начальника територіального управління Держгірпромнагляду в Донецькій області В'ячеслава Короля.

Водночас у прес-службі прокуратури Донецької області повідомили, що за фактом аварії на шахті "Свято-Покровська" розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей).

"Слідство проводять органи міліції. Хід розслідування перебуває на контролі прокуратури Донецької області",- йдеться в повідомленні прес-служби.

Як повідомлялося, аварія сталася в понеділок близько 11:40. На момент аварії в шахті перебували 28 людей.

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА