Інтерфакс-Україна
18:02 17.12.2013

Путін пропонує Україні прагматичну кооперацію щодо постачання і транзиту газу

1 хв читати
Путін пропонує Україні прагматичну кооперацію щодо постачання і транзиту газу

Росії та Україні необхідно перейти до прагматичної кооперації в газовій сфері, заявив президент РФ Володимир Путін.

"Росія готова і надалі йти назустріч партнерам, але перед нами стоїть завдання виробити дійсно ефективну та довгострокову схему взаємодії. Перейти від постійних дискусій про ціну до прагматичної кооперації і щодо постачань газу в Україну, і щодо надійного транзиту", - заявив В.Путін за підсумками російсько-української міждержкомісії.

Він зазначив, що взаємодії в енергетиці, зокрема, в газовій сфері, на переговорах, що відбулися у вівторок, було приділено особливу увагу.

Президент РФ нагадав, що для України продовжують діяти знижки на російський газ, що дало змогу Києву заощадити понад $10 млрд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін не вимагав припинення допомоги Україні - Трамп

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА