13:09 27.12.2013

Азаров: У російського кредиту немає умови дострокового повернення і погашення

1 хв читати
Азаров: У російського кредиту немає умови дострокового повернення і погашення

Умови, на яких Росія надала Україні кредит, не передбачають дострокових повернень і погашень, заявляє прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Домовленості двох президентів і ті умови, на яких ми підписали кредит, не передбачають ніяких дострокових повернень і погашень. Не буде цього. Ми використовуватимемо цей кредит так, як вважаємо за потрібне", - сказав він у програмі "Іспит для влади" в ефірі Першого національного телеканалу в п'ятницю.

Прем'єр повідомив, що більшість високопоставлених російських чиновників були проти надання Україні кредиту "на таких виключно вигідних умовах".

"На нещодавній зустрічі з президентом Російської Федерації Володимиром Володимировичем Путіним він мені сказав... таку річ: "…всі мої радники, мається на увазі міністри, крім голови уряду, були проти надання Україні кредиту. Якби я був на їхньому місці, суто з фінансово-економічних міркувань я теж, напевно, був би проти", - зазначив М.Азаров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух

Речниця Держдепу США про зустріч у Джидді: Ми дуже оптимістично налаштовані

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА