Інтерфакс-Україна
09:23 30.12.2013

Діючий голова ОБСЄ, глава МЗС України Кожара засудив теракт у Волгограді

1 хв читати
Діючий голова ОБСЄ, глава МЗС України Кожара засудив теракт у Волгограді

Діючий голова ОБСЄ, міністр закордонних справ України Леонід Кожара засудив терористичний акт на залізничному вокзалі в м. Волгограді (Росія) в неділю, жертвами якого стали 16 людей.

Я рішуче засуджую цей жахливий терористичний акт, що призвів до загибелі й поранень багатьох безневинних людей. Висловлюю найщиріші співчуття сім’ям загиблих та бажаю якнайскорішого одужання всім пораненим, - заявив Л.Кожара.

"Міжнародна спільнота повинна об’єднатися для боротьби з тероризмом. Такі брутальні акти терору не мають виправдання, їм не має бути місця в цивілізованому світі", - цитує Л.Кожару Департамент інформаційної політики МЗС України.

Діючий голова ОБСЄ закликав країни-учасниці ОБСЄ зміцнювати практичні інструменти протидії тероризму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

5 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Стефанчук провів низку зустрічей з головами парламентів держав G7 в Оттаві

Трамп планує після розмови з Зеленським поспілкуватися з Путіним

Сили оборони відбили з початку доби 129 ворожих атак - Генштаб

Беца пояснила ситуацію в Україні під час дебатів високого рівня Генасамблеї ООН - МЗС

Кількість постраждалих внаслідок удару ворожих БпЛА в Харківській області зросла до трьох – Синєгубов

Троє цивільних загинули і двоє отримали поранення внаслідок атаки російських ударних дронів у Харківській області – ОВА

Гуманітарний координатор ООН в Україні засудив удар росіян по гуманітарній місії Данської ради у Чернігівській області

Фіцо має намір говорити з Зеленським під час зустрічі в Ужгороді про енергетичну інфраструктуру

Італія та Польща не мають наміру відправляти війська в Україну після закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА