Рік в Україні завершується тихою туманною погодою
Найближчими днями погоду в Україні визначатиме поле підвищеного тиску, сформоване в прохолоднішій, ніж до цього, повітряній масі, що переміщується з північного заходу Європи, повідомляє Укргідрометцентр.
Очікується погода без істотних опадів. Вночі, вранці в південно-східній частині подекуди туман, слабка ожеледь. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.
Температура вночі та вдень від 3° морозу до 2° тепла (в Закарпатті та в Криму вдень 3-8° тепла).
У Києві - без істотних опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі та вдень близько 0°.
За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 31 грудня найвища температура була +8,2° у 1925 р., найнижча -30° у 1895 р.
1 січня - без істотних опадів. Уночі, вранці місцями туман, слабка ожеледь. Вітер східний, південно-східний, 3-8 м/с.
Температура вночі 0-5° морозу, на півдні Криму 1-4° тепла; вдень від 2° морозу до 3° тепла, на крайньому заході та півдні 3-8° тепла.
У Києві - без істотних опадів. Уночі, вранці подекуди туман, слабка ожеледь. Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 1-3° морозу, вдень близько 0°.