Депутат Європарламенту Коваль здивований тим, що відбувається в Україні, та висловлює підтримку Луценку
Голова делегації Європейського парламенту зі зв'язків з Україною Павел Коваль здивований тим, що відбувається в Україні, й висловлює слова підтримки Юрію Луценку, який перебуває в реанімації після сутички з "Беркутом".
"Важко прийняти напрямок, в якому рухається Україна. Юрій Луценко - друг, відповідальний політик і хороша людина. Юрію, ми з тобою", - написав П.Коваль у суботу на своїй сторінці у Twitter.
Як повідомлялося, в ніч на суботу на проспекті Перемоги в Києві, де активісти Автомайдану блокували автобуси з бійцями "Беркута", постраждав лідер руху "Третя Українська Республіка" Ю.Луценко.
За словами дружини Ю.Луценка Ірини, екс-міністр став між силовиками і людьми, щоб запобігти сутичці.
Ю.Луценко госпіталізували до однієї зі столичних клінік після цієї сутички. За попередньою інформацією, після томографії лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, три підшкірні гематоми і наклали на голові шов завдовжки 3 см. Політик притомний.