Інтерфакс-Україна
13:11 12.01.2014

Синоптики обіцяють на початку тижня похолодання в Україні, а в понеділок ще й мокрий сніг

1 хв читати

Найближчими днями, 13 січня, з західної Європи в Україну почне надходити більш прохолодне повітря, а погоду визначатимуть атмосферні фронти.

Як повідомляє Укргідрометцентр, часом очікується невеликий мокрий сніг, на півдні з дощем, на дорогах місцями ожеледиця.

Вітер західний, північно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі та вдень від 2° морозу до 3° тепла, вдень у південній частині 4-9° тепла.

У Києві - часом невеликий мокрий сніг; уночі, вранці пориви вітру 15-20 м/с. Температура вночі та вдень близько 0°.

У вівторок, 14 січня, в Україні - без опадів. На дорогах ожеледиця.

Вітер північно-західний із переходом на південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 3-8° морозу, вдень 0-5° морозу.

У Києві температура вночі очікується на рівні 3-5° морозу, вдень 1-3° морозу.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 13 січня найвищу температуру було зафіксовано на позначці 7,6 градуса тепла у 2007 році, а найнижчу - на позначці 26,2 градуса морозу в 1950 р.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА