15:51 13.01.2014

Прибічники Партії регіонів, які відродили акцію в Маріїнському парку, облаштовують побут

1 хв читати

Прибічники Партії регіонів облаштовують побут у Маріїнському парку в будівлі Верховної Ради через три тижні після завершення попередньої акції на підтримку дій влади.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", до місця, де відбувається мітинг, машини підвозять воду та дрова.

У Маріїнському парку розмістилися польові кухні, біля яких вишикувалися черги охочих пообідати.

Учасники акції в металевих бочках палять багаття і гріються біля них, оскільки в понеділок у Києві похолодало й випав сніг.

Основна частина мітингувальників зосереджена біля сцени, з якої лунає музика. На екранах перед присутніми транслюють запис брифінгів голови Верховної Ради Володимира Рибака та лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремова, які вони давали після засідання погоджувальної ради цього понеділка.

Навколо Маріїнського парку, де триває акція прибічників Партії регіонів, чергують правоохоронці і, як і раніше, стоять міліцейські автобуси.

Акція прибічників Партії регіонів на підтримку влади відбувалася з початку грудня до 20-х чисел місяця.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА