Інтерфакс-Україна
13:52 15.01.2014

Дощ і мокрий сніг прогнозують синоптики найближчими днями в Україні

2 хв читати
Дощ і мокрий сніг прогнозують синоптики найближчими днями в Україні

Найближчої доби, 16 січня, погоду визначатиме тепле та вологе атлантичне повітря й атмосферні фронти, що переміщаються з Центральної Європи.

Як повідомляє Укргідрометцентр, у південній частині країни вранці та вдень очікується дощ, удень у Криму - сильний; температура вночі 0-5° тепла, вдень 4-9°, у Криму до 12°. На решті території мокрий сніг і дощ, у східних областях удень місцями сильний, на дорогах місцями ожеледиця; температура протягом доби від 3° морозу до 2° тепла, в східних областях вдень 2-7° тепла.

Вітер в Україні південно-західний із переходом на північно-західний, 7-12 м/с, у південній частині та східних областях місцями пориви 15-20 м/с.

У Києві очікується вночі помірний, удень невеликий мокрий сніг. Вітер південно-західний із переходом на північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі та вдень близько 0°.

У п'ятницю, 17 січня - без істотних опадів, лише вдень на крайньому заході місцями невеликі опади. На дорогах, окрім півдня, ожеледиця. Вітер північно-західний із переходом на Правобережжі на південно-східний, 3-10 м/с.

Температура повітря вночі 1-7° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла, на Закарпатті 3-7° тепла; у Чернігівській, Сумській і Харківській областях уночі 7-12°, місцями до 15° морозу, вдень 2-7° морозу; на півдні вночі від 4° морозу до 1° тепла, вдень 3-8° тепла.

У Києві - без істотних опадів. Вітер північно-західний із переходом на південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 3-5°, вдень 0-2° морозу.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 16 січня найвища температура була +7,1 у 1989 році, найнижча -24,3 у 1943 р.

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА