Інтерфакс-Україна
13:48 15.01.2014

Рішення щодо проведення дострокових виборів президента може бути ухвалено на референдумі - звернення до "Майдану"

1 хв читати

Деякі відомі українські громадські діячі виступили з ініціативою щодо проведення всеукраїнського референдуму з проведення дострокових виборів президента України.

Про це йдеться в зверненні до ради Всеукраїнського об'єднання "Майдан", лідерів парламентських і позапарламентських політичних партій, організацій і рухів, яке було оприлюднено на прес-конференції в середу.

"Підтримуючи програмний маніфест Майдану, спрямований на істотне перезавантаження системи державного управління, усвідомлюємо, що його реалізація неможлива за президентства Віктора Януковича", - йдеться у зверненні.

Громадські діячі вважають, що початковим етапом усунення В.Януковича з посади президента легітимним способом може стати організація всеукраїнського референдуму з проведення дострокових виборів президента України.

Заяву підписали, зокрема, політв'язень, герой України Левко Лук’яненко, координатор Народного комітету захисту України, Герой України Дмитро Павличко, почесний президент Національного університету "Києво-Могилянська академія", Герой України В'ячеслав Брюховецький, письменник Василь Шкляр.

Л.Лук’яненко зазначив, що проведення всеукраїнського референдуму має активізувати діяльність Майдану. За його словами, ця ініціатива є одним із напрямів боротьби проти "антиукраїнської влади".

Автори звернення вважають, що з практичною реалізацією цієї ініціативи мають виступити лідери Майдану.

ОСТАННЄ

В Одесі випала півторамісячна норма опадів, громадський електротранспорт припинив роботу – мер

Через атаку ворожих БпЛА у Харкові спалахнула пожежа, даних щодо постраждалих немає

Зеленський доручив готувати продовження тих санкцій, термін яких спливає

На Миколаївщині викрили схему незаконного користування надрами на 120 млн грн – прокуратура

Міноборони готове максимально сприяти виробникам мін у масштабуванні та розвитку виробництва – Шмигаль

Харків вдруге за день під атакою ворожих БпЛА

Росіяни атакували Запорізький район, загорілися склади агропідприємства – ОВА

В Україні з’явилася платформа Chapter Ukraine про українські книжки в іноземних перекладах

В лікарні помер один з постраждалих в результаті удару по Дніпру, кількість поранених зросла до 15 – ОВА

Розрив між реальним і пропонованим прожитковим мінімумом на 2026р негативно вплине на життєвий рівень - науково-експертне управління Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА