Інтерфакс-Україна
16:38 22.01.2014

Із колонади стадіону "Динамо" на Грушевського впали двоє протестувальників, один із них загинув - ЗМІ

1 хв читати

Із колонади біля входу на стадіон "Динамо" на вул. Грушевського впали двоє активістів, один з яких помер, повідомляють українські ЗМІ в середу.

Інтернет-видання "Українська правда" з посиланням на слова головного лікаря Київської міської клінічної лікарні №17 Миколу Дьоміна повідомляє, що один чоловік вижив і наразі перебуває в лікарні.

Видання повідомляє, що з колонади падали двоє, одного з яких - молодого хлопця - скинули беркутівці. Саме цей активіст, згідно з інформацією, у вівторок помер.

Водночас у прес-службі Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації (КМДА) повідомили, що до лікарень Києва другого чоловіка, котрий упав із колонади, не привозили.

"До лікарень Києва було лише одно звернення щодо падіння (з колонади - ІФ), і ця людина жива", - повідомив співрозмовник агентства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Директор підприємства підозрюється у завищенні вартості матеріалів для фортифікацій на Сумщині

Генштаб ЗСУ: Окупанти зосередили активність на північно-слобожанському та покровському напрямках

Зеленський доручив Шмигалю активізувати контрактування та поставку на фронт дронів, особливо дронів-перехоплювачів та дипстрайків

ЄС додав до санкційного списку ще 105 суден РФ

Внаслідок нічного обстрілу РФ Дніпропетровщини загинув машиніст "УЗ" та поранено машиніста "ДТЕК"

Укргідрометцентр прогнозує 19-23 липня на Київщині та в Києві нестійку погоду

Понад $35 млн активів екснардепа Макеєнка арештовано та передано в управління АРМА

Вибух у Шевченківському районі Києва - це знешкодження ворожого боєприпасу

Наступний "Рамштайн" відбудеться онлайн 21 липня, генсек НАТО та глава Пентагону доєднаються до засідання

Зеленський обговорив з прем’єром Норвегії співпрацю у різних форматах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА