20:33 23.01.2014

За дні протистояння на Грушевського до медслужби Майдану звернулися близько 1 тис. травмованих

1 хв читати

Керівник медслужби Майдану Олег Мусій повідомив, що найбільша кількість травмованих учасників акцій протесту на вул. Грушевського звернулася до медиків у середу, 22 січня.

"Найспокійніший день виявився сьогодні. Сьогодні до нас звернулося близько 70 постраждалих, це протягом першої половини дня, доки не було перемир'я. Найжахливіший був учорашній день, до медичної служби звернулися по меддопомогу понад 400 людей", - розповів О.Мусій в ефірі "5 каналу" в четвер.

21 січня, за його словами, було зафіксовано 250 постражладих, 20 січня - близько 300 людей.

О.Мусій також розповів, що з 19 січня, коли почалися протести на Грушевського, постраждали п’ять медпрацівників, з яких двоє лікарі. Він обурився цим фактом, адже медичні працівники завжди носять одяг з яскравими розпізнавальними знаками, незважаючи на які працівники "Беркута" вистрілили гумовими кулями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон

Через нічний ворожий авіаудар по Дергачах постраждали 4 жінки – Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА