Інтерфакс-Україна
10:15 24.01.2014

Співробітників Львівської облдержадміністрації не пропускають на робочі місця

1 хв читати

Мешканці Львова, які в четвер зайняли будівлю Львівської облдержадміністрації, не пропускають співробітників облдержадміністрації до будівлі на вулиці Винниченка, 18

Кілька десятків співробітників держадміністрації зібралися біля проходу через барикади, а потім пройшли до головного входу в будівлю і попросили, щоб їх пропустили на робочі місця, тому що вони виконують свою роботу. Однак люди всередині зустріли їх криками "ганьба!", а потім до співробітників облдержадміністрації вийшов комендант будівлі Андрій Соколов, який заявив, що поки в Україні не оберуть нову чесну владу, співробітники облдержадміністрації у цій будівлі працювати не будуть.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало до самої захопленої будівлі поки що не під'їжджав .

Водночас, барикади біля будівлі облдержадміністрації значно розширилися. На мішках з піском і зі снігом з'явилися автомобільні покришки, укріплені дерев'яними кілками. У будівлі залишилися лише два входи, біля яких стоять юнаки із загонів самооборони і пропускають лише співробітників обласної ради, депутатів облради та журналістів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував розмову з Макроном

Росіяни продовжують атакувати БпЛА мешканців Херсону, є жертва та постраждалий

Зеленський за результатами переговорів з представниками США: Мир можливий лише завдяки силі

Ворог повторно вдарив по Херсону під час ліквідації рятувальниками пожежі

Одним із пріоритетів оновленого уряду буде збільшення власного виробництва зброї і розвиток усіх оборонних проєктів

Зеленський обговорив з віце-прем’єром Данії посилення ППО і подальший розвиток данської моделі

Зеленський планує запропонувати кандидатуру Шмигаля на посаду міністра оборони

США можуть продавати ракети малої дальності та снаряди членам НАТО для подальшої передачі Україні

Келлог заявив, що обговорить з Зеленським угоду Трампа з НАТО щодо поставок американської зброї

Генсек НАТО про угоду із США: Україна отримає величезну кількість військового обладнання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА