Інтерфакс-Україна
10:59 25.01.2014

Янукович звільнив Попова з посади голови КМДА і призначив на цю посаду Макеєнка-указ

2 хв читати
Янукович звільнив Попова з посади голови КМДА і призначив на цю посаду Макеєнка-указ

Президент України звільнив з посади голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександра Попова і призначив на цю посаду народного депутата фракції Партії регіонів Володимира Макеєнка.

Відповідні укази оприлюднено на сайті глави держави в суботу.

В.Макеєнко народився в місті Клинці Брянської області. Закінчив Ленінградську академію цивільної авіації та Український інститут міжнародних відносин при Київському університеті ім.Т.Г.Шевченка. Народний депутат кількох скликань. Очолює комітет Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності парламенту, фракція Партії регіонів.

О.Попов був відсторонений від посади голови КМДА після подій 30 листопада 2013 року, коли розігнали Євромайдан.

Близько 4-ї години ранку 30 листопада 2013 року бійці спецпідрозділу "Беркут" жорстоко розігнали людей з майдану Незалежності, що виступали проти призупинення євроінтеграції. Кадри з розгоном Євромайдану шокували українців і світову громадськість. 30 листопада обурені українці почали збиратися на Михайлівській площі. Акції протесту тривають досі

Генеральна прокуратура України 14 грудня 2013 року повідомила про вручення підозр у перевищенні службових повноважень заступнику голови РНБО Володимиру Сівковичу, голові Київської міськадміністрації Олександру Попову, екс-начальнику столичного главку міліції Валерію Коряку та його заступнику Петру Федчуку. Згідно з повідомленням, 13 грудня О.Попов дав свідчення про свої дії в ніч на 30 листопада, а наступного дня президент України Віктор Янукович усунув його з посади голови КМДА. Крім того, були відсторонені В.Сівкович, В.Коряк і П.Федчук.

8 січня стало відомо, що начальнику одного з управлінь ГУ МВС України в Києві в оголошено про підозру у перевищенні службових повноважень під час подій 30 листопада 2013 року на майдані Незалежності. Генпрокуратура не назвала прізвища цього керівника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА

За тиждень РФ атакувала більш ніж 1300 дронами, близько 1050 КАБ і 29 ракетами - Зеленський

Захисники України в ніч на 18 січня знищили або подавили 167 з 201 засобу повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 987 ворожих цілей

Генштаб зафіксував упродовж доби 133 бойові зіткнення

ЄС готовий призупинити торговельну угоду з США через нову загрозу введення мит з боку Трампа

Шестеро цивільних постраждали через атаки ворожих БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА

Окупанти втратили впродовж доби 830 військовослужбовців - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА