Інтерфакс-Україна
11:19 30.01.2014

На дорогах центральної та південної України через заметілі утворилися затори

1 хв читати
На дорогах центральної та південної України через заметілі утворилися затори

Складні погодні умови призвели до утворення заторів на автодорогах у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій і Миколаївській областях.

Як повідомляє прес-служба ДСНС, за 28-29 січня внаслідок ускладнення погодних умов (сильний вітер - до 25 м/с, заметілі) через снігові замети на окремих ділянках автомобільних доріг утворилися затори.

Обмежено рух на деяких ділянках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Єрмак обговорив з Рубіо припинення вогню та перспективи мирного врегулювання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА