Інтерфакс-Україна
17:19 30.01.2014

Чоловік, який упав на колії ст. м. "Золоті ворота", намагався покінчити життя самогубством. Травм він не отримав - Київський метрополітен

1 хв читати

Пасажир, який намагався покінчити життя самогубством на станції метро "Золоті ворота" в Києві, тілесних ушкоджень не отримав, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі КП "Київський метрополітен".

"Це чоловік, 1963 року народження, уродженець Полтавської області. За свідченнями очевидців, він стрибнув під потяг сам із метою самогубства. Видимих ушкоджень не отримав, йому викликали швидку медичну допомогу для подальшого огляду", - повідомили в прес-службі.

"Пасажир стрибнув із середини платформи, але машиніст застосував екстрене гальмування, і пасажир потрапив під перший вагон. Найімовірніше, він потрапив у "лоток" і ніяких видимих серйозних травм не дістав", - зазначили в прес-службі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правоохоронці повідомили чотирьом депутатам з кількох областей про підозру в недекларуванні майна

Канада розглядає можливість підтримки виробництва українських далекобійних дронів

СБУ та Нацполіція викрили на Черкащині схему розкрадання державного газу на 251 млн грн

Путін має серйозно поставитися до пропозиції Трампа і розпочати переговори з Україною без жодних умов – Мерц

Трамп особисто зустріне Путіна на військовій базі на Алясці

В Рязанській області РФ вибухнув пороховий завод - ЦПД

Катарська QTerminals уклала меморандум з Україною щодо відновлення концесії порту "Ольвія" з умовами форс-мажору

Мін’юст підготував законопроєкт для посилення прав осіб у місцях несвободи

DeepState повідомляє про просування окупантів на 16 кв км на заході Донецької області за добу, але "сіра зона" зменшилася

НКРЕКП передала воїнам Куп'янського та Покровського напрямків 6 БпЛА і 2 комплекти РЕБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА