Інтерфакс-Україна
13:56 03.02.2014

Прибирання снігу на міжнародних автомагістралях Донецької області завершиться в понеділок – голова ОДА

1 хв читати

Рух на міжнародних автомагістралях, що проходять територією Донецької області, закритий минулого тижня через складні погодні умови, буде відкрито вже 3 лютого.

"Сьогодні буде завершено роботу на всіх міжнародних трасах. Повністю буде відкрито для руху дорогу Донецьк-Новоазовськ, відкрито повноцінний рух на Маріупольській трасі. Впродовж трьох днів також буде розчищено під'їзні дороги до 59 населених пунктів області", - повідомив голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький під час прес-конференції в понеділок.

Губернатор зазначив, що в ліквідації наслідків погодних умов допомагали і представники бізнесу, які надали наявну в них важку техніку.

Для розчищення автодоріг регіону з Дніпропетровської області також було перекинуто кілька одиниць армійських БАТів.

А.Шишацький зазначив, що складні погодні умови минулого тижня, які в області не фіксувалися вже 18 років, показали явну нестачу техніки в регіональних підрозділах Укравтодору. Саме тому обласна влада найближчим часом має намір ініціювати питання закупівлі нової спецтехніки коштами обласного бюджету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга проінформував колег про наслідки ударів РФ, поділився чітким списком енергетичних потреб України

Питання про спрямування російських заморожених активів для підтримки України близьке до вирішення – Зеленський

Зеленський отримав 4,2 млн грн доходу від погашення внутрішніх облігацій і купив на них нові - декларація

ВАКС арештував з альтернативою застави в 4 млн грн прокурора Офісу генпрокурора, підозрюваного в підбурюванні до підкупу

Зеленський анонсував черговий візит української делегації до США та нові пропозиції в галузі оборони

ДТЕК повернув світло ще 153 тис. мешканців столиці після масованого обстрілу РФ

Двоє цивільних зазнали поранень через ворожі атаки на Сумщині

Компенсацій за програмою "єВідновлення" видано на 48,3 млрд грн

Київські ТЕЦ згідно з вимогами Генштабу ЗСУ мають необхідний захист першого етапу – КМДА

Ритуальна маска з Ліберії, весільний стілець з Кенії та хрест з Ефіопії: у Києві розпочала роботу виставка "Африка: директ"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА