Інтерфакс-Україна
13:02 05.02.2014

Лівійський суд 10 лютого розпочне повторний розгляд справи 19 громадян України, підозрюваних у пособництві Каддафі, - МЗС

1 хв читати
Лівійський суд 10 лютого розпочне повторний розгляд справи 19 громадян України, підозрюваних у пособництві Каддафі, - МЗС

Лівійський суд розпочне повторний розгляд справи 19 громадян України, яких було затримано ще в серпні 2011 року за підозрою в пособництві режиму Муаммара Каддафі.

"У січні посольство України в Тріполі отримало офіційну інформацію від лівійського суду про те, що засідання призначено на 10 лютого поточного року", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

За його словами, українські дипломати регулярно відвідують групу українців і забезпечують їх усім необхідним. У МЗС зазначили, що умови тримання затриманих задовільні, скарги на стан здоров'я не надходять.

Як відомо, Вищий військовий суд Лівії в серпні 2013 року скасував вирок 19 громадянам України, засудженим до десяти років позбавлення волі, і передав справу на розгляд до суду загальної юрисдикції. Вирок українцям ухвалив у червні 2012 року Військовий суд Тріполі. Тоді ж один громадянин РФ отримав довічне ув'язнення, ще один росіянин і троє білорусів отримали по десять років ув'язнення.

27 серпня 2011 року лівійський повстанський батальйон "Какаа" затримав громадян Білорусі, України та Росії. Усій групі висунуто обвинувачення у відновленні військової техніки, яку використовував режим М.Каддафі для "знищення лівійського народу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

25 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

НАТО планує інвестувати в військову промисловість України - Рютте

Двох цивільних поранено через ворожі атаки по Запоріжжю - ОВА

Москва відроджує радянську армію під виглядом змін у функціонуванні ОДКБ - ISW

П'ятеро мирних мешканців Куп’янська постраждали внаслідок нічного авіаудару росіян - Синєгубов

Одна людина постраждала через атаку російських дронів по Харкову - мер

Арахамія та Гетманцев внесли в Раду з Міноборони пакет законопроєктів про Defence City з пільгами для ОПК

Конкурсна комісія голосами іноземних членів рекомендує на посаду глави БЕБ представника НАБУ Цивінського

Конкурсна комісія голосами іноземних членів рекомендує на посаду глави БЕБ представника НАБУ Цивінського

Білий дім неофіційно підтвердив намір Трампа зустрітися з Зеленським особисто - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА