Інтерфакс-Україна
16:05 09.02.2014

Член РПЛ, правозахисник Юров заявив, що його не пустили в Україну

1 хв читати

Члена президентської ради з прав людини, експерта Московської Гельсінської групи Андрія Юрова в неділю не пустили в Україну.

"Мене відправили тим самим літаком назад у Росію. Я тільки що приземлився в "Шереметьєво", - повідомив А.Юров "Інтерфаксу".

Він заявив, що летів до Києва взяти участь у міжнародній конференції, планував зустрітися з місцевим омбудсменом. "Ніяких зустрічей з опозицією не планував. Я політикою не займаюся", - сказав правозахисник.

"Коли я прилетів в Україну, мене затримали на паспортному контролі. Було сказано, що я персона нон грата, що мені закрито в'їзд. Мені дали офіційний папір, в якому сказано, що таке рішення виніс уповноважений державний орган України. На словах мені сказали, що це зробила Служба безпеки України. Мабуть, в якихось списках СБУ я значусь як якась особливо небезпечна людина", - сказав А.Юров, якому раніше відмовляли у в'їзді в Україну.

"Те, що сталося зі мною в Україні, - абсолютно неприйнятно. Я ніколи не займався політикою. Я завжди займався тим, що не має кордонів - проблемою прав людини", - сказав А.Юров.

"Це порушення багатьох міжнародних зобов'язань України", - заявив А.Юров.

У РПЛ А.Юров очолює постійну комісію з питань дотримання прав людини за кордоном.

Рада з прав людини - дорадчий орган при главі російської держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Офіс генпрокурора відкрив провадження щодо очільника Енергетичної митниці Комара - ЗМІ

Дія тимчасово призупинила дві послуги для водіїв – тривають технічні роботи

Троє загиблих через ворожі удари в Чугуївському районі — прокуратура розслідує

МЗС Індії: Захід критикує Індію за імпорт нафти, хоча сам потурає торгівлі з Росією

ГУР отримало докази масового викрадення українських дітей з окупованих територій — Зарівна

Кількість загиблих в Краматорську зросла до семи людей

Україна розгляне можливість збільшення відсотку заброньованих працівників на підприємствах, які працюють на прифронтових і прикордонних територіях

Шмигаль: США та НАТО запускають новий механізм підтримки України – Prioritized Ukraine Requirements List (PURL)

Зеленський: Уже відчувається зміна настроїв у Росії, нові санкції будуть підштовхувати росіян до миру

У ЦПД спростували інформацію про нібито скасування Польщею безвізу з Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА