Інтерфакс-Україна
17:57 12.02.2014

Особистих ворогів у судді, вбитого в Кременчуці, слідство не встановило - прокурор Полтавської області

1 хв читати

Особистих ворогів у вбитого 34-річного Олександра Лободенка, судді Автозаводського райсуду Кременчука (Полтавська обл.), слідство не встановило, заявив журналістом прокурор області Андрій Миронов.

За його словами, слідство більше схиляється до версії, що вбили суддю через його професійну діяльність. "Особистих ворогів слідство не встановило", - сказав він.

А.Миронов також повідомив, що після поранення суддя був притомний і до проведення операції передав правоохоронцям певну інформацію щодо події. Водночас деталей прокурор не повідомив.

Правоохоронці зазначають, що нападників було двоє, стріляв лише один з них. Після того, як чоловік дістав два поранення, вони втекли. Знайдено кількох очевидців злочину.

Наразі правоохоронці опитують мешканців будинків, у районі яких було скоєно злочин, а також обробляють записи з відеокамер.

В О.Лободенка залишилася дружина і двоє дітей віком 1,5 і 5 років.

Як повідомлялося, в Кременчуці 11 лютого ввечері було скоєно замах на суддю Автозаводського райсуду міста, коли він повертався додому. Він помер у реанімації в ніч на 12 лютого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про переговори Зеленського з партнерами щодо припинення вогню

Президент Румунії вітає поновлені зусилля Трампа щодо припинення війни та підтверджує свою підтримку України

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

Історик Снайдер пояснює, чому російський план, який просувають США для України, не спрацює

Антикорупційні розслідування не повинні підірвати міжнародну підтримку України перед агресією РФ – розмова Сибіги з Каллас

Міністр оборони поінформував послів G7 про потреби України напередодні зими

Генсек НАТО Рютте: Ми всі працюємо над тим, щоб покласти край кровопролиттям та руйнуванням

Зеленський обговорив з міністром оборони Литви перспективи спільного оборонного виробництва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА