Інтерфакс-Україна
19:25 12.02.2014

Яценюка й Турчинова облили зеленкою в лікарні Тимошенко

2 хв читати

Голову фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка та першого заступника голови ВО "Батьківщина" Олександра Турчинова невідомі облили зеленкою в холі ЦКЛ №5 у Харкові.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", зеленкою на політиків плеснули в той момент, коли вони виходили з лікарні після відвідування екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Спочатку їх облили в холі, вдруге спробували облити вже на виході з лікарні.

Одному зі зловмисників вдалося втекти, при цьому він викинув пакет, в якому було близько 15 пляшечок зеленки та пластикова пляшка з пульверизатором.

Ще одного нападника затримала міліція.

О.Турчинов і А.Яценюк відмовилися від брифінгу у зв'язку з інцидентом.

Як відомо, це вже не перший випадок, коли представників опозиції в Харкові та області обливають зеленкою.

Так, у Харкові зеленкою неодноразово обливали захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка.

19 вересня 2012 року під час зустрічі з виборцями кандидату в народні депутати за округом №169 (Харків) від партії "Батьківщина" Олександру Кіршу плеснули в обличчя зеленку. Рідина залила обличчя кандидата, зіпсувала йому одяг. Зеленка забризкала також кількох інших учасників зустрічі. Пізніше О.Кірша госпіталізували до офтальмологічної лікарні №14 з опіком ока.

28 грудня 2013 року невідомі облили зеленкою лідера громадського руху "Третя українська республіка" Юрія Луценка та його дружину, народного депутата Ірину Луценко, коли вони приїхали на Євромайдан у Харкові. Зеленка забризкала також представників ЗМІ й учасників мітингу, які перебували поряд із подружжям Луценків.

Також зеленкою обливали нардепа від "Батьківщини" Арсена Авакова перед судом, де розглядалася справа стосовно екс-прем'єра України Юлії Тимошенко про фінансові зловживання корпорації "ЄЕСУ".

Окрім цього, 20 січня 2014 року А.Авакова в аеропорту "Харків" облила зеленкою невідома дівчина.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли Херсон, загинула жінка, чоловік у тяжкому стані – обладміністрація

СБУ та Нацполіція викрили 12 учасників наркосиндикату, який торгував важкими психотропами по всій країні

Сибіга закликав країни чітко засудити атаку РФ на гуманітарну місію ООН на Херсонщині

Сирський провів нараду щодо медзабезпечення ЗСУ

Мінрозвитку та ПРООН підписали угоду на EUR16,5 млн задля впровадження "зеленої" енергетики в Україні, зокрема у школах, дитсадках та лікарнях

ВАКС застосував заставу в 2 млн грн для другого адвоката, який разом з прокурором є підозрюваним в підбурюванні до підкупу – САП

Фундація Олени Зеленської та ОАЕ підписали нову угоду на $5 млн на підтримку дітей, молоді та безпеку навчання

Опадів найближчими днями майже не буде, вночі приморозки, в четвер трохи потеплішає

Стубб після розмови із Зеленським: Зараз ключовим є зосередження на військовій допомозі Україні

"Нафтогаз" змінив керівника двох дочірніх підприємств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА