20:00 14.02.2014

Кредити під держгарантії для капвкладень у 2014 р. залучатимуть за ставкою до 9,5% - Арбузов

1 хв читати

Головні розпорядники бюджетних коштів у 2014 році зможуть залучати кредити за ставками до 9,5% річних під державні гарантії для здійснення капітальних вкладень понад встановлені бюджетні призначення.

Як зазначено в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів з посиланням на в. о. прем’єра Сергія Арбузова, уряд розробив відповідний порядок залучення кредитів під держгарантії.

С.Арбузов зазначив, що реалізація цього документа дасть змогу міністерствам залучати під цільові проекти дешеві кредитні ресурси, ставку яких може бути ще зменшено у разі зниження облікової ставки НБУ з нинішніх 6,5% річних.

За словами в. о. прем’єра, зазначені кошти буде спрямовано переважно на підтримку пріоритетних галузей економіки, зокрема у рамках програми активізації розвитку економіки України на 2013-2014 роки. Серед них він виділив енергетичний сектор, зокрема, програми енергозбереження, агропромисловий комплекс, інформаційні технології, науку та освіту.

Згідно з держбюджетом-2014, уряд цього року може надати держгарантії в обсязі до 50 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА