Інтерфакс-Україна
12:46 18.02.2014

Найближчими днями в Україні буде тепло, очікується невеликий дощ

1 хв читати
Найближчими днями в Україні буде тепло, очікується невеликий дощ

Найближчими днями, 19 лютого, погоду в Україні визначатиме поле підвищеного тиску: без опадів, лише вдень на крайньому заході невеликий дощ, вночі та вранці місцями туман.

Як повідомляє Укргідрометцентр, вітер переважно південно-західний, 5-10 м/с, у Карпатах пориви 15-20 м/с. Температура вночі 0-5° морозу, на Закарпатті та на узбережжі Криму 1-6° тепла; вдень 4-9° тепла, на Закарпатті, Прикарпатті та в Криму 9-14°.

У Києві в середу - без опадів. Вітер західний, південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-2° морозу, вдень 6-8° тепла.

У четвер, 20 лютого, невеликий дощ очікується по всій Україні, крім півдня, причому в Карпатах - із мокрим снігом. Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі від 1° морозу до 4° тепла, на півдні до 7° тепла; вдень 5-10° тепла, на півдні та Закарпатті 9-14°, в Криму до 17°.

У Києві - невеликий дощ. Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-3° тепла, вдень 6-8° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 19 лютого найвищу температуру було зафіксовано на позначці 10,8 градусів тепла в 1925 році, найнижчу - на позначці 24,3 градуси морозу в 1954.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Маємо прийти до моменту, коли спільне виробництво норвезьких NASAMS стане можливим в Україні

Раді пропонують дозволити виїзд за кордон під час війни чоловікам до 24 років

Зеленський: Росія намагається зірвати нашу підготовку до зими

МЗС України засудило участь Вуді Аллена у Московському міжнародному тижні кіно

Прем'єр Норвегії пропонує парламенту виділення $8,5 млрд на допомогу Україні у 2026 році

Зеленський анонсував зустріч української та американської команд в кінці тижня

Президент Польщі ветував закон щодо соцвиплат та безкоштовного медобслуговування для непрацюючих громадян України - ЗМІ

Бензину немає і не буде – на День Незалежності України російським телеглядачам показали правду про "сво"

Івановська виступає за збільшення кількості представників мовного омбудсмена в регіонах

В Києві у 2025р пошкоджено 63 заклади освіти - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА