Інтерфакс-Україна
14:05 18.02.2014

Депутати-свободівці штурмують автозак, де, за їхніми даними, перебуває затриманий помічник депутата

1 хв читати

Народні депутати фракції ВО "Свобода" штурмують міліцейський автобус, що стоїть на вул.Садовій у центрі Києва, і намагаються звільнити помічника народного депутата Ігоря Мірошниченка, який, за їхньою інформацією, перебуває в автозаку.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", співробітники міліції не відкривають автозак. Сталася бійка між парламентаріями та працівником міліції у формі майора.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

Держприкордонслужба викрила спробу контрабанди техніки Apple на 35 млн грн

Через нічну атаку РФ знеструмлені споживачі на Одещині та Київщині, графіки не діють - Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА