Інтерфакс-Україна
18:06 19.02.2014

Інвестори масово скидають українські суверени, дохідність Україна-14 злетіла до 34%

1 хв читати

Зарубіжні інвестори в середу масово кинулися скидати українські суверенні єврооблігації, побоюючись дефолту країни на тлі загострення в країні протестних настроїв.

За даними агентства Bloomberg, котирування євробондів Україна-14 на 17.00 кч просіли на 3,25 процентного пункту (п. п.), внаслідок чого їх дох і дність злетіла на 13,388 п. п. - до 33,941% річних.

Водночас найбільше на зазначений час обвалилися котирування єврооблігацій із погашенням: у листопаді 2017 року - на 6,819 п. п., до 79,842% номіналу (дохідність злетіла до 13,853% річних), у червні 2016 року - на 6,258 п. п., до 81,029% номіналу (16,417% річних), та у квітні 2023 року - на 5,762 п. п., до 78,414% номіналу (11,35% річних).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині, у Золочівському районі, після ворожої атаки радіаційний фон у нормі - ОВА

У Білогородській громаді внаслідок атаки загинули двоє людей, четверо постраждали

Після ворожої атаки поїзд Барвінкове–Львів-Чоп відновив рух: 10 вагонів повернулися на рейс - УЗ

В результаті атаки РФ у Білогородській громаді пошкоджено будинок, евакуюють мешканців - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Внаслідок атаки ворожого БпЛА на Одещині виникла пожежа на території православного монастиря

Партія генераторів ЄС піде на підтримку критичної інфраструктури 10 областей України - Мінрозвитку

Глава МЗС Польщі закликав Маска унеможливити використання РФ Starlink для ударів по Україні

Заступник керівника ОП обговорив із очільниками областей приєднання когенераційних потужностей до енергосистеми України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА