Інтерфакс-Україна
09:44 20.02.2014

Київська влада не скасувала рішення про зупинення роботи метрополітену

1 хв читати
Київська влада не скасувала рішення про зупинення роботи метрополітену

Київський метрополітен повідомляє, що станом на ранок четверга керівництво Київської міської державної адміністрації не скасувало свого рішення про зупинення роботи всіх станцій метро.

"На ранок 20 лютого керівництво Київської міської державної адміністрації не скасувало свого рішення про зупинення роботи всіх станцій метрополітену, тому метрополітен сьогодні не працює", - йдеться в повідомленні столичного метрополітену в четвер.

Як повідомлялося, Київський метрополітен припинив роботу з 16.30 18 лютого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА