Інтерфакс-Україна
15:41 20.02.2014

Організація дорожнього руху в Києві перебуває поза компетенцією Мінінфраструктури, заявляють у міністерстві

1 хв читати

Організація дорожнього руху в столиці не є компетенцією Міністерства інфраструктури України, повідомила прес-служба міністерства, коментуючи інформацію, що з'явилася в соціальних мережах, начебто від працівників Мінінфраструктури щодо блокування руху на всіх столичних мостах через Дніпро.

"У зв'язку з цим повідомляємо: Міністерство інфраструктури не має таких даних. Наголошуємо, організація дорожнього руху в Києві, закриття чи відкриття проїзду не входить до сфери компетенції міністерства", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося з посиланням на дані відеокамер сервісу "Яндекс.Пробки", рух автотранспорту в Києві мостами через Дніпро здійснюється, незважаючи на деякі утруднення і затори. За даними "Яндекс.Пробки", в Києві зараз відзначаються 9-бальні затори.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 129 військовослужбовців - Генштаб

Чорноморський коридор працюватиме незалежно від того, хоче цього Росія чи ні – Зеленський

З початку доби Сили оборони відбили 120 ворожих атак - Генштаб

Зеленський знав про запланований обмін полоненими з РФ 175 на 175

Путін висуває зустрічні вимоги до Трампа, щоб максимально послабити Україну – Зеленський

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Українські військові залишаються у Курській області РФ і будуть там доти, поки ця операція нам потрібна – Зеленський

США з РФ можуть обговорювати будь-які питання, але Україна не має бути в меню для Путіна - Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА