Інтерфакс-Україна
19:46 26.02.2014

Четверо міліціонерів зізналися у знущанні з Гаврилюка, одного затримано - Махніцький

1 хв читати

"Триває досудове розслідування щодо перевищення влади співробітниками правоохоронних органів стосовно тортур Михайла Гаврилюка. Вже чотирьох співробітників полку конвойної міліції ГУ МВС України в Києві допитано, й вони підтвердили знущання з Гаврилюка. Повідомлено про підозру в скоєнні злочину співробітникові міліції в цій справі за статтею 365, його затримано. Вирішується питання про взяття його під варту", - повідомив у середу на прес-конференції О.Махніцький.

Як повідомлялося, у викладеному в Інтернеті відеоролику знято, як люди в чорній формі внутрішніх військ знущаються з чоловіка, якого роздягнули на морозі на вул. Грушевського. На тілі чоловіка видно синці. Після зйомок сцени чоловіка заштовхали в автобус. Відео, зняте вдень, датоване 23 січня, коли температура повітря в Києві не перевищувала 8 градусів морозу.

Після цього інциденту тодішній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко доручив розібратися і дати правову оцінку діям усіх учасників скандального відеоролика. За цим фактом було призначено службову перевірку, проте результатів перевірки не було.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Белгород-Днестровский порт до конца 2025 г. наладит транзит грузов из Азии в Европу через румынский Галац

Зеленський: Щодо санкцій продовжуємо працювати на різних рівнях зі США, переконуємо, що саме це потрібно

Білгород-Дністровський порт до кінця 2025 р. налагодить транзит вантажів з Азії в Європу через румунський Галац

НАТО створить на півночі Норвегії центр управління повітряними операціями альянсу

Україна отримала три автотрансформатори від Японії, Швеції та ПРООН

ПРООН передала "Укренерго" 3 високовольтні автотрансформатори за кошти урядів Японії та Швеції

Україна має намір призначити посла в Алжирі найближчим часом - Сибіга

Відмова НАТО від обіцянки щодо членства України стане ударом по репутації Альянсу – Науседа

Зеленський обговорив з прем’єром Норвегії двосторонню співпрацю і фінансування виробництва дронів

Рубіо: США не припинили постачання зброї Україні, рішення щодо нових пакетів немає – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА