Інтерфакс-Україна
12:07 02.03.2014

Російські військовослужбовці намагалися взяти під контроль Штаб військ берегової оборони ВМС України

2 хв читати

Уранці в неділю військовослужбовці російської армії намагалися взяти під контроль Штаб військ берегової оборони Військово-Морських сил України.

Штаб військ берегової оборони українських ВМС розташований практично поруч із залізничним вокзалом в Сімферополі, на вул.К.Маркса.

У прямому ефірі телекомпанії АТR начальник штабу полковник Ігор Мамчур повідомив: "О 9.00 прибули озброєні військовослужбовці Російської Федерації. Вони зайняли позиції вздовж паркану частини. До мене звернувся командир підрозділу з пропозицією скласти зброю і перейти під охорону Збройних сил РФ. Я відповів відмовою, сказав, що у нас достатньо своїх сил і засобів. Він ще раз запропонував подумати і перейти під охорону Збройних сил РФ. Я відповів, що ми виконуємо завдання на території своєї військової частини і що відповідно до наказу командувача кордон військової частини є кордоном-постом, і в разі проникнення сторонніх осіб ми будемо застосовувати всі сили і засоби, аж до застосування зброї для недопущення сторонніх осіб на територію військової частини, а також недопущення потрапляння зброї стороннім особам".

За словами І.Мамчура, він запропонував російським військовим відійти від огорожі військової частини, що вони зробили, перейшовши на проїжджу частину, рух якою перекрито вже кілька днів.

Загалом, за його словами, було близько 60 військовослужбовців на двох військових автомобілях КамАЗ. Через 15 хвилин в один з автомобілів завантажилися військовослужбовці і він поїхав. Другий КамАЗ від'їхав від штабу приблизно на 200 метрів.

Водночас, як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", наразі біля огорожі штабу ланцюгом стоять близько 30 цивільних осіб із георгіївськими стрічками, а приблизно за 100 метрів з одного та іншого боку штабу стоять по два-три озброєні військовослужбовці РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апеляційний суд відмовив "Ковальській" у вимогах скасувати рішення АМКУ щодо купівлі цементних заводів Buzzi

ЗСУ знищують окупантів у сірій зоні на відходах до Дніпропетровської області і не дають їм закріпитися, повідомляє DeepState

Аномальна спека спостерігається в Європі

Клименко зустрівся з головою МЗС Німеччини, обговорили технічну допомогу

Внаслідок ДТП за участю пасажирського автобуса в Румунії постраждала громадянка України - МЗС

Апеляційна палата ВАКС частково змінила обов'язки, покладені на фігуранта справи щодо завдання збитків Національному інституту раку

Європейська Комісія та Україна узгодили умови торгівельних відносин щодо агропродукції - єврокомісар

Вітер лишив без енергопостачання майже 1 тис абонентів у Миргородському районі – обладміністрація

НАБУ повідомило про протокол на заступника міністра енергетики за ненадання інформації про міжнародну допомогу

Міндовкілля презентувало проєкт закону, що визначатиме критерії "зеленого" відновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА