Інтерфакс-Україна
12:12 03.03.2014

Офіцер української армії постраждав під час спроби захоплення складу зі зброєю під Севастополем - Міноборони України

1 хв читати
Офіцер української армії постраждав під час спроби захоплення складу зі зброєю під Севастополем - Міноборони України

Під час спроби захоплення озброєними особами складу зі зброєю на території Севастопольської бригади тактичної авіації Збройних сил України постраждав офіцер ЗСУ, повідомляє Міністерство оборони України в понеділок.

"Близько 19.15 2 березня українські офіцери помітили пересування невідомих у напрямку складів. Для запобігання нападу на військовий об'єкт, у суворій відповідності до статутів ЗСУ, командир бригади та заступник начальника штабу попередили нападників голосом, зробили попереджувальні постріли вгору. В цей час поряд із ними вибухнули дві світлошумові гранати", - повідомили в прес-службі Міноборони України.

Згідно з інформацією, внаслідок цього заступник начальника штабу бригади дістав контузії та знепритомнів. "Офіцера негайно доставили до медпункту. Наразі його стан медики характеризують як задовільний", - повідомили в Міноборони України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

Україна передала Єврокомісії другий внесок у межах Пакета розширення ЄС 2025 року

Очільник Пентагону Геґсет взяв участь в онлайн-зустрічі "Рамштайну"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА