Інтерфакс-Україна
11:36 05.03.2014

Голова Запорізької ОДА заявляє про можливу провокацію - намір іноземців встановити прапор РФ на будівлі ОДА

1 хв читати

У Запоріжжі в другій половині дня іногородні та іноземці спробують встановити прапор Російської Федерації на будівлі облдержадміністрації, заявив голова Запорізької ОДА Валерій Баранов.

"Сьогодні ми очікуємо низки провокацій, пов'язаних зі спробою іногородніх та іноземних людей встановити прапор Росії (на будівлі ОДА - ІФ). Ми із цього приводу вжили необхідних заходів. Я сподіваюся, у нас буде порядок, і ми не допустимо провокації", - сказав він на засіданні уряду в середу.

ОСТАННЄ

Масштабні навчання за участю військовослужбовців НАТО пройдуть у вересні в Латвії

"Укрзалізниця" збільшила пасажирські перевезення на 4,8% до минулого року

Рада у вівторок розгляне створення дорадчої групи експертів для обрання кандидатів на посади членів Рахункової палати - Підласа

Мерц: Розмова між Зеленським і Путіним має відбутися протягом 14 днів – ЗМІ

США відправляють понад 4 тис. військових для протидії латиноамериканським наркокартелям - ЗМІ

Заяву на виплати по програмі "Пакунок школяра" можна подати до 15 листопада - Міносвіти

Україна пропонує Трампу угоду на $100 млрд на поставку зброї, щоб отримати гарантії безпеки – ЗМІ

Ворог атакував 280-ма засобами повітряного нападу, знищено 236 цілей, зафіксовано влучання 4 ракет та 40 БпЛА на 16 локаціях, падіння уламків на 3 локаціях – Повітряні сили

Шмигаль обговорив з послом Японії розширення співпраці

Внаслідок авіаудару по Руській Лозовій постраждали 3 мирних мешканки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА