18:01 11.03.2014

Реабілітація Тимошенко після перших оперативних маніпуляцій триватиме до двох тижнів – Микола Поліщук

2 хв читати

Лікарі берлінської клініки "Шаріте" провели перше оперативне втручання для відновлення стану здоров'я екс-прем'єра України, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко після тривалої відсутності належного лікування захворювання в гострій стадії його розвитку.

"Німецькі лікарі провели перше малоінвазивне оперативне втручання, що було спрямовано на блокаду уражених нервових закінчень. Це розцінюється як одна з хірургічних маніпуляцій. Вона має проводитися дуже точно, цілеспрямовано саме на уражені закінчення, має виконуватися лише в стаціонарі і лише фахівцями, що володіють цією технологією", - повідомив нейрохірург, колишній міністр охорони здоров'я України, член-кореспондент НАМН України, професор Микола Поліщук, цитує сайт Ю.Тимошенко.

Екс-міністр охорони здоров'я не виключив , що таку маніпуляцію потрібно буде повторити, і лише після цього можна визначати доцільність проведення Ю.Тимошенко операції .

"Якщо це гостра стадія захворювання, може бути проведена одна - дві таких маніпуляцій і хворий може абсолютно більше не звертатися до лікаря. Якщо ж ця маніпуляція не допомагає, тоді потрібно проводити операцію для декомпресії корінця", - пояснив він.

"Ця маніпуляція, проведена в гострому періоді захворювання, дозволяє хворому через 3-4 години встати з візка і кинути милиці. І мій досвід про це свідчить, а коли захворювання переходить в хронічну стадію, звичайно , лікування може затягнутися і ефективність цього лікування не так сприятлива, як у гострій стадії", - повідомив М.Поліщук.

Він зазначив, що реабілітація пацієнта після таких хірургічних втручань, залежно від реакції на них організму, триватиме до двох тижнів. "Це може бути як стаціонарна, так і амбулаторна реабілітація. При хронічній формі стадія реабілітації може затягнутися і більше. Проте за даними, якими я володію, можна сказати, що процес відбудеться успішно і час покаже, як проводити далі лікування" - додав він.

М.Поліщук також наголосив, що лікування Ю.Тимошенко в берлінській клініці здійснюється за рахунок її сім'ї : Бюджетних або інших коштів немає. Вони самі оплачують лікування. Юлія Тимошенко погодилася на лікування в тій клініці, якій вона довіряє".

За його словами, в Німеччині тарифи на медичну допомогу практично однакові як для німецьких, так і для іноземних громадян, але вони нижчі, ніж в інших європейських країнах.

Ю.Тимошенко перебуває на лікуванні в берлінській клініці "Шаріте" з 8 березня. Лікарі цієї медустанови з лютого 2012 року проводили обстеження і лікування Ю.Тимошенко в Харкові. Пізніше клініка "Шаріте" запропонувала продовжити лікування в Німеччині.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЦВК призначила перші місцеві вибори в шести ОТГ на 29 грудня

Рябошапка призначив Гюндуза Мамедова своїм заступником

При Минветеранов создан Совет семей погибших военных – Кабмин

При Мінветеранів створено Раду сімей загиблих військових

СБУ виявила в Одеській області обладнання, радіоактивне випромінювання якого в 500 разів вище норми

Більш ніж півмільйона людей вийшли на вулиці Барселони

Рябошапка заявляє, що в Україні справи, у рамках яких суд Латвії заарештував $30 млн українських чиновників, було закрито перед його призначенням

Підозрюваний у нападах з ножем в Дніпровському районі Києва поміщений в психіатричний заклад

Глава Європарламенту розчарований рішенням саміту ЄС, який не зміг домовитися про вступ Албанії і Північної Македонії

Денісова звернулася до Москалькової за медичною допомогою для засудженого в Криму проукраїнського активіста Приходька

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА