Інтерфакс-Україна
15:16 14.03.2014

МЗС перевіряє інформацію про затримання екс-генпрокурора Пшонки в Італії

1 хв читати
МЗС перевіряє інформацію про затримання екс-генпрокурора Пшонки в Італії

Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію про затримання колишнього генпрокурора Віктора Пшонки в Італії.

"Щодо інформації про нібито арешт Пшонки, ми, звісно, перевіряємо цю інформацію і вже дали відповідне доручення посольству", - повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс у п'ятницю.

Як повідомлялося, 28 лютого Генеральна прокуратура України звернулася до нових глав МВС і СБУ з вимогою негайно затримати 24 осіб, причетних до масових убивств активістів у центрі Києва в період з 18 по 22 лютого поточного року.

Серед розшукуваних - екс-керівник СБУ Олександр Якименко, екс-керівник МВС Віталій Захарченко, екс-заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк і екс-керівник спецпідрозділу "Беркут" Сергій Кусюк. Крім того, розшукуються колишній командувач внутрішніх військ МВС Станіслав Шуляк, колишній генеральний прокурор України Віктор Пшонка, колишній голова Адміністрації президента Андрій Клюєв, колишній заступник голови Адміністрації президента Андрій Портнов, колишній міністр юстиції Олена Лукаш і колишній керівник спецпідрозділу СБУ "Альфа" Олег Присяжний.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Радники Трампа в Парижі обговорили з Дмитрієвим план США щодо миру в Україні і очікують реакції Путіна - ЗМІ

В Києві у результаті ворожої атаки загинуло двоє осіб, п’ятеро поранені, зруйновано під’їзд у Дніпровському районі - мер

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

Кількість потерпілих в Києві зросла до чотирьох, зафіксовано займання в торговельному центрі

Тимчасове обмеження руху для вантажівок введено на дорогах Вінниччини М-30 та Р-33

Мер Львова радить дочекатися інформації військових, чи був удар "Орєшніком" по місту

У Києві через падіння уламків БпЛА пошкоджено будівлі та автівки, у Деснянському районі влучання на рівні 18 поверху – мер

На Львівщині атаковано об’єкт критичної інфраструктури, у Львові було чути вибухи – влада

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - МЕР

77-річна жінка загинула внаслідок ворожої атаки в Кривому Розі - Вілкул

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА